ETKİNLİKLER
OYUN VE HAYAL GÜCÜ-NİRENGİ ANADOLU SEMİNERİ-KASTAMONU
Mayıs 2015 – 3 Mayıs 2015
OyUn ve hAyal gÜCü

1-3 Mayıs 2015, Kastamonu

Kaç zamandır hayal gücünüzü kullanıp oyun oynamadınız? Çocukluğun o esrik rüzgarına kaptırıp kendinizi yaratıcılığa, hayal gücünün kuralsızlığına, oyunbazlığa salmadınız?? Çünkü oyun, hem iç hem de dış dünyamızı zenginleştiren bir ilişki yoludur: Zeka, mantık, duygular, yaratıcılık, hayal gücü ve iç dünyamız oyun yoluyla büyür, zenginleşir. Dış dünyada ilişki içinde olmak, sosyalleşmek, kuralları öğrenmek, işbirliği yapmak ve rekabetin kuralları oyun yoluyla öğrenilir. Hazdır oyun, masumiyettir, gülmeye izin vermek ve hayatla cilveleşmektir.
Kastamonu'nun yeşiline yaslanmış, uçsuz bucaksız bir çiftlikte hayal gücümüzü oyun ve yaratıcılıkla harmanlayacağımız bu eğlenceli çalışmaya bekliyoruz sizleri...

Uygulayıcılar:
LEYLA NAVARO, Uzm. Dan. Psikolog
SOLMAZ HAVUZ, Eğitimci
DENİZ YÜCELEN, Klinik Psikolog

Katılım ücreti: 800 TL + KDV 

Konaklama: Kastamonu Şadi Bey Çiftliği http://www.otelsadibey.com/tr/ Çift Kişilik Odada kişi başı iki gece 260 TL - Tek kişilik Oda iki gece 300 TL (fiyatlar yarım pansiyon olarak verilmiştir.)

Ulaşım : Otobüs kiralanmıştır. Gidiş / dönüş ve tüm çevre gezileri dahil, kişi başı 300 TL’dir. Otobüs Nirengi’den kalkacak, kalkış saati katılımcılara bildirilecektir.

Daha fazla bilgi için : 0.533.470 9598 veya 0.212.258 9251 no.lu telefonlardan Sebahat Yavuz’u arayabilirsiniz. www.nirengi.com.tr 

Not: Yerler sınırlı olduğundan kesin kayıt yapılması rica olunur.